fbpx
+48 695 715 686
yesss... HOLO >>

Szybki koszyk

Jako streetwear sklep - wspieramy polską scenę bmx

POPRZEZ CSC 2019 CHCEMY MIEĆ REALNY WPŁYW NA ROZWÓJ BMX W POLSCE

Nie jesteśmy zwykłą marką, nie wzięliśmy się też znikąd, o czym dokonale wiecie, jeśli zapoznaliście się z naszą historią. Jesteśmy mega szczęśliwi, kiedy Waszemu życiu towarzyszy pasja. To właśnie ona napędza do działania i nieustającego rozwoju zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Bez niej nie ma życia, po prostu nie ma. Zajawka to jedna z największych wartości, o czym wspomni Wasz idol, Wasi rodzice, czy najbliższe osoby. Realizujcie się w tym, co sprawia Wam największą frajdę. Gdyby nie ekstremalny sport, jakim jest BMX – nie byłoby tego sklepu. Wszystko przecież się zaczęło od zawodów Concrete Slabs Contest, organizowanych co roku na Skateplazie w Lesznie.

Zobacz naszą historię tutaj: https://cscwear.pl/historia/

CONCRETE SLABS CONTEST 

Polska scena BMX rządzi się swoimi prawami. My, jako marka CSCWEAR, chcemy, żeby poziom zawodników rósł z dnia na dzień. Zdecydowaliśmy się wesprzeć największy stricte BMX’owy event w Polsce – Concrete Slabs Contest – wydarzenie, które ma miejsce co roku na Skateplazie w Lesznie, przyciąga do siebie tysiące obserwatorów oraz kilkudziesięciu zawodników czołowej klasy z całej Europy. Jednego dnia odbywa się niesamowita rywalizacja o duże nagrody pieniężne. Świecące słońce, strefa gastronomiczna, muzyka i darmowe napoje sprawiają, że klimat CSC 2019 jest nie do przebicia. Zawody promowane są na wielu płaszczyznach, w kilku krajach, przez co wzbudzają zainteresowany najlepszych zawodników na świecie. Event organizowany jest przez Klub Sportowy Concrete Slabs Contest, który od lat zrzesza młodych ludzi z ogromnymi ambicjami. Zawody CSC to pozycja obowiązkowa dla każdego polskiego ridera. W tym roku widzimy się 13 lipca.

concrete slabs contest leszno - zawody bmx
Więcej informacji o CSC 2019 tutaj: https://cscwear.pl/csc2019/

10% przychodu dla #CSC2019

Wpadliśmy więc na super pomysł, który znacznie przyczyni się do rozwoju wydarzenia, jak i samego sportu. Założenia naszej współpracy przedstawiamy poniżej: 

  • 10 procent przychodów ze sprzedaży ubrań z kolekcji Concrete Slabs Contest przekazujemy na koniec każdego miesiąca jako darowiznę dla Klubu Sportowego Concrete Slabs Contest, które jest organizatorem wydarzenia Concrete Slabs Contest,
  • każdy zawodnik, który zakupi ubranie z kolekcji Concrete Slabs Contest jest zwolniony z opłaty wpisowego podczas 6-tej edycji zawodów CSC, które odbędą się 13 lipca na Skateplazie w Lesznie,
  • przeznaczamy nasze ubrania do puli nagród dla najlepszych zawodników 6-tej edycji zawodów,
  • udostępniamy miejsce na naszej stronie internetowej, aby w pełni przedstawić charakterystykę eventu,
  • wystawiamy nasze zajawkowe stoisko z ubraniami podczas imprezy na Skateplazie Leszno,
  • gorąco trzymamy kciuki za powodzenie całego wydarzenia.
kolekcja ubrania concrete slabs contest
Kolekcja CSC dostępna tutaj: https://cscwear.pl/kategoria-produktu/concrete-slabs-contest/