fbpx
+48 695 715 686
yesss... HOLO >>

Szybki koszyk

CSC 2019 - 13/07

CSC 2019

CONCRETE SLABS CONTEST TO NAJWIĘKSZE ZAWODY BMX W POLSCE

CSC 2019 to wydarzenie, które ma miejsce co roku na Skateplazie w Lesznie, przyciąga do siebie tysiące obserwatorów oraz kilkudziesięciu zawodników czołowej klasy z całej Europy. Jednego dnia odbywa się niesamowita rywalizacja o duże nagrody pieniężne i tytuły najlepszych riderów. Ponadto świecące słońce, strefa gastronomiczna, muzyka i darmowe napoje sprawiają, że klimat całej imprezy jest nie do przebicia.  Zawody promowane są na wielu płaszczyznach, w kilku krajach, przez co wzbudzają zainteresowany najlepszych zawodników na świecie. Co więcej, Event organizowany jest przez Klub Sportowy Concrete Slabs Contest, który od lat zrzesza młodych ludzi z ogromnymi ambicjami. Kończąc – zawody CSC to pozycja obowiązkowa dla każdego polskiego ridera. W tym roku widzimy się 13 lipca.

KATEGORIE

Stawiamy na różnorodność, więc każdy zawodnik znajdzie coś dla siebie

zawody bmx csc 2019

BMX PARK

Konkurencja dla miłośników wysokich lotów, płynnej jazdy, obrotów wokół własnej osi i backflipów. Profesjonalni zawodnicy wraz z amatorami pokażą niesamowite ewolucje na leszczyńskim bowlu (misce).

BMX STREET

Techniczne kombinacje, ślizgi po murkach i rurkach to specjalność zawodników startujących w tej kategorii. Co więcej, to ci zawodnicy nie boją się niczego, w końcu walczą o duże nagrody pieniężne.

backflip podczas csc 2019 skateplaza leszno

Go pro JUNIOR

Najmłodsi ze zgromadzonych zawodników podczas CSC 2019. Osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z rowerem powalczą o nagrody rzeczowe od naszych sponsorów.

Red Bull Besttrick

Dwudziestominutowa konkurencja, w której wygrany zgarnia całą kwotę pieniężną. Sędziowie wybierają najlepszy trick. Kategoria charakteryzuje się dużą liczbą upadków z powodu ciągłych prób i błędów.

ODCZUCIA

Co mówi o nas czołówka BMX w Polsce? Wystarczy przeczytać..

Concrete Slabs Contest to moja ulubiona impreza bmxowa w Polsce. Panuje na niej przeogromna zajawka i mega klimat, ponieważ jest nastawiona przede wszystkim na zawodników i dobrą zabawę. Dodatkowo organizatorzy stają na głowie, żeby zapewnić najlepsze warunki dla riderów, ale tez wielkie widowisko dla publiczności! Podsumowując, CSC to zawody na najwyższym poziomie i polecam każdemu sprawdzić to na własne oczy!

MichalGalczynski-CSC2018-scianka (58)

Dawid Czekaj

Concrete Slabs Contest to jedna z moich ulubionych imprez bmxowych w Polsce. W roku 2018 była to moja pierwsza wizyta na Skateplazie w Lesznie i wspominam ją bardzo dobrze! Przeszkody na skateplazie, organizacja oraz klimat całej imprezy jest wyjątkowy. Co więcej, duża publiczność oraz najlepsi zawodnicy z Polski jak i zza granicy dodają mega zajawy od początku do końca imprezy! Podsumowując, CSC to impreza na najwyższym poziomie i polecam każdemu odwiedzić te zawody!

maks płóciennik - csc 2019

Maks Płóciennik

Byłem na czterech edycjach CSC i zawsze super się bawiłem. Jestem typowo parkowym riderem, ale na tym bowlu czuje się świetnie. Kończąc, czekam na kolejne edycje jednego z najlepszych eventów w Polsce.

Patryk Teul

Patryk Teul będzie na csc 2019 skateplaza leszno