fbpx

INTERNETOWE ZAWODY BMX

ZAMIAST CONCRETE SLABS CONTEST

#FILMBMX TO INTERNETOWE ZAWODY BMX

Concrete Slabs Contest 2020 nie może się odbyć z powodu dwóch spraw – braku dotacji od miasta oraz panującej pandemii. Wychodzimy Wam naprzeciw, organizując pierwsze internetowe zawody BMX. Co roku Leszno odwiedza blisko stu europejskich zawodników rywalizujących ze sobą w kilku kategoriach. Duża pula nagród, świetna atmosfera i głośna muzyka to motyw przewodni eventu. Teraz zrobimy to trochę inaczej, jednak nadal dbając o to, co najważniejsze – o dobrą zabawę. Jak to zrobimy? 

Zgłoś się, opłać symboliczne wpisowe i nagraj minutowe video. Sędziowie ocenią je i przyznają normalne noty. My zmontujemy potężny #filmBMX wraz z komentarzem i wszystko poleci na żywo – tak, abyście poczuli się jak na kolejnej edycji leszczyńskich zawodów. To niepowtarzalna szansa, aby wziąć udział w największych stricte BMX-owych zawodach w Polsce, tylko tym razem w sieci. Jedziemy 🙂

FINAŁ - 11 lipca 2020

KATEGORIE

To będzie całkowicie normalne – zawodnicy wystartują aż w pięciu różnych kategoriach i tylko jedna będzie się różnić od tej standardowej. Najbardziej wszechstronnego ridera zastąpimy zawodnikiem, którego wybierzecie Wy – publiczność. Wybierz swój styl jazdy, przejdź zapisy, nagraj minutowe video i wygraj pierwszą edycję #filmBMX, zgarniając przy tym mega nagrody! W kategorii BMX Junior mogą wziąć zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi. Best Trick leci na dowolnej przeszkodzie.

ZGŁOŚ SIĘ

WYBIERZ KATEGORIE

Kliknij w obrazek lub tytuł w kategorii, w której chcesz wystartować - w sekcji wyżej.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opłać wpisowe w wysokości 10 PLN, podaj swoje dane i zrealizuj zamówienie.

NAGRAJ FILM

Nagraj swój minutowy przejazd i wyślij go do nas. Wcześniej się z Tobą skontaktujemy.

HARMONOGRAM

do 5 czerwca 2020 - wpisowe 10 PLN

po 5 czerwca 2020 - wpisowe 15 PLN

między 5 czerwca a 5 lipca 2020 - wyślij video

11 lipca 2020 - finał/relacja live

PARTNERZY

ORGANIZATOR

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

UBRANIA CONCRETE SLABS CONTEST

Stworzyliśmy je specjalnie dla Was – wyprodukowaliśmy całą kolekcję ubrań streetwear w nawiązaniu do zawodów Concrete Slabs Contest. W tej kategorii znajdziecie kolorowe czapki, które idealnie spisują się w cieplejsze dni, przewiewne longsleeve zarówno te zwykłe, jak i z krótszymi rękawami 3/4 oraz koszulki, które chętnie są zakładane podczas wszelkiego rodzaju imprez rowerowych przez riderów BMX. Co więcej, wyznaczają one nowe ścieżki modowe, które pozwolą Ci się wybić z szarego tłumu.

Każdy zakup wspiera naszą ekipę i nakręca do ciągłego działania. Mega fajnie byłoby Cię zobaczyć w naszej koszulce na klipie. Zawsze z zajawką!