Concrete Slabs Contest

Wiesz czym jest Concrete Slabs Contest? To największe stricte BMX-owe zawody w Polsce, które od kilku lat rozgrywają się na Skateplazie Leszno. Jednego letniego dnia, najlepsi zawodnicy w naszym kraju oraz wielu zawodników z Europy rywalizują o potężne nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Event o tej nazwie na stałe wpisał się w kalendarz rowerowych imprez i zyskał wielu sympatyków tego ekstremalnego sportu. Wiele osób, która chciała się identyfikować z tym wydarzeniem domagała się okolicznościowych koszulek.

Stworzyliśmy je specjalnie dla Was – wyprodukowaliśmy całą kolekcję ubrań streetwear w nawiązaniu do zawodów Concrete Slabs Contest. W tej kategorii znajdziecie kolorowe czapki, które idealnie spisują się w cieplejsze dni, przewiewne longsleeve zarówno te zwykłe, jak i z krótszymi rękawami 3/4 oraz koszulki, które chętnie są zakładane podczas wszelkiego rodzaju imprez rowerowych przez riderów BMX. Co więcej, wyznaczają one nowe ścieżki modowe, które pozwolą Ci się wybić z szarego tłumu.

Przekonaj się do marki cscwear właśnie dzięki Concrete Slabs Contest. Daj się ponieść swojej wyobraźni i wybierz najlepszej jakości ubrania właśnie z tej kategorii. Liczymy na Ciebie.

Filter